BNR a crescut dobânda de politică monetară la 2%
Consiliul de Administraţie al Băncii Naţionale a României (BNR) a crescut, luni, rata dobânzii de politică monetară de la 1,75% la 2% pe an, începând cu data de 9 ianuarie.
08 ian, 14:16
19 asociaţii, scrisoare către Iohannis: Interveniţi pentru ca România să nu devină un proiect blocat
08 ian, 11:56
Un dezastru informatic? Aproape toate computerele și telefoanele sunt amenințate. Ce trebuie să știm
05 ian, 21:36
