Medic legist: Pacienţii decedaţi de COVID aveau apă la plămâni şi cheaguri de sânge
Medicul legist Cristian Stan a dezvăluit că pacienţii care au murit din cauza noului coronavirus aveau, conform autopsiei, o suprainfecţie bacteriană, apă la plămâni şi cheaguri de sânge.
25 sep, 10:27
BILANŢ CORONAVIRUS 23 SEPTEMBRIE: Record de îmbolnăviri zilnice, cele mai multe au fost în Bucureşti
23 sep, 12:28
