Ambasadorul Rusiei: România a devenit un „furnizor de destabilizare în această regiune”
Ambasadorul rus Valeri Kuzmin spune că România a „devenit un furnizor de insecuritate și de destabilizare în această regiune, din cauza rachetelor de la Deveselu”.
18 oct, 09:52
