Captură record la frontieră. Un milion de pachete de ţigări ascunse în două TIR-uri
În Punctul de Trecere a Frontierei Siret s-au prezentat, în noaptea de marți spre miercuri, în jurul orei 01.00, pe sensul de intrare în țară, doi cetățeni polonezi care conduceau două automarfare.
22 noi, 11:04
